Zdjęcia szpiegowskie

BMW X8 zostało przyłapane podczas zakamuflowanych testów

Flagowy SUV BMW zadebiutuje już 29 listopada.

Już od dłuższego czasu docierają do nas informacje oraz różnej maści pogłoski o nadchodzącym BMW X8 lub XM, które zadebiutuje już 29 listopada. Mogliśmy już wielokrotnie przyjrzeć się masywnemu SUV-owi na wielu zdjęciach szpiegowskich, jednak wraz z upływem kolejnych miesięcy bawarska marka nie pozbywa się zbyt dużej ilości kamuflażu. Niemniej jednak na ich podstawie powstała wizualizacja nadchodzącego modelu, która prezentuje bardzo odważny i oryginalny wygląd nowego BMW. Teraz do sieci wyciekła kolejna partia ujęć szpiegowskich, które niosą ze sobą pewien powiew świeżości.

Najświeższe zdjęcia pozwalają nam dokładnie przyjrzeć się przedniej części pojazdu i możemy sądzić, że uchwycony prototyp został wyposażony w produkcyjne reflektory, które mogą trafić do ostatecznej wersji modelu. Przyjęły one dwudzielny desing, który możemy również zobaczyć w nadchodzącym faceliftingu dla BMW X7. Pojazd doczekał się bardzo cienkich reflektorów LED umieszczonych w górnej części przodu, a nieco niżej znalazły się większe światła. Otaczają one ogromne nerki, które zachowały sensowne proporcje i nie zostały przeciągnięte w dół tak, jak ma to miejsce w wielu nowych modelach BMW.

Szpiedzy motoryzacyjni przyłapali nadchodzące BMW X8 również podczas transportu i to właśnie te fotografie dają nam lepsze spojrzenie na nowy model. Zakamuflowany prototyp został pozbawiony fałszywych paneli i posiada jedynie siatkę maskującą, dzięki czemu możemy dokładnie przyjrzeć się linii nadwozia pojazdu. Fałszywe panele znalazły się jedynie wokół tylnych świateł, które szczególnie możemy zobaczyć na bocznych panelach. Co prawda, być może są to rzeczywiste światła pojazdu, jednak oznaczałoby to, że BMW postanowiło wsadzić do X8 ogromne światła, jednak jest to mało prawdopodobne.

Nowe BMW X8 powinno zadebiutować już 29 listopada, jednak jak na ten moment nie wiemy, czy będzie to zaledwie koncepcja, czy produkcyjna wersja modelu. Patrząc na obecny trend panujący wśród innych marek bawarska marka może szykować dla nas wersję przedprodukcyjną, która nie będzie odbiegała daleko od ostatecznego projektu.

2022 BMW X8 – zdjęcia szpiegowskie, listopad 2021

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz