Czas na elektryczne Bugatti, na które będzie stać (prawie) każdego

Szkoda, że chodzi tylko o maszynkę do golenia.

Marki samochodowe przyzwyczaiły nas do niektórych nietypowych decyzji marketingowych i nawiązywania współpracy z różnymi firmami spoza motoryzacji. Mogliśmy już zobaczyć buty od Porsche, słuchawki od Lamborghini, czy też czerwone szorty od Tesli, która oferowała również specjalną Tequilę oraz miotacze ognia. Teraz do tego grona dołączyło również Bugatti, które nawiązało współprace z Gillette.

Efektem tego nietypowego sojuszu będzie edycja specjalna podgrzewanych maszynek do golenia. Sam produkt trafił na rynek w 2018 roku i od razu został uznany przez magazyn Time Magazine za jeden z najmądrzejszych wynalazków roku oraz doczekała się kilku innych nagród. Podgrzewana maszynka do golenia zapewnia natychmiastowe kojące ciepło, zapewniając wygodniejsze golenie i „doznania zmysłowe” za naciśnięciem jednego przycisku.

„Tak jak każdy Bugatti uosabia niezrównane wrażenia z jazdy, ta ultraprecyzyjna maszynka do golenia została opracowana nie tylko po to, aby golić się, ale także po to, aby zapewnić najbardziej luksusowe golenie w domu” — powiedział Gary Coombe, dyrektor generalny P&G Grooming.

Dodatkowo w komunikacie prasowym możemy przeczytać, że obie firmy nawiązały współpracę, „aby każde golenie było wyjątkowe”. Nic w tym dziwnego, wszak mało kto ma okazję dotknąć czegokolwiek sygnowanego logiem Bugatti, a tym bardziej trzymać to w łazience. Maszynka zostanie opatrzona szyldem francuskiej marki, który trafi na aluminiowo-cynkowym uchwyt maszynki inspirowany modelem Chiron Pur Sport.

Niestety Bugatti nie ujawniło, ile przyjdzie nam zapłacić za tę „elektryczną bestię”. Jednak sama podgrzewana maszynka do golenia od Gillette kosztuje około 800 złotych, jednak z pewnością jej ekskluzywna edycja doczeka się zdecydowanie wyższej ceny. Oczywiście oprócz maszynki powinniśmy otrzymać w pakiecie magnetyczną bezprzewodową stację ładującą, dwa wkłady ostrzy, czy też niestandardową ściereczkę do czyszczenia.

GilletteLabs x Bugatti Special Edition Heated Razor

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz