Zdjęcia szpiegowskie

Mercedes-AMG One został ponownie przyłapany podczas publicznych testów

Podoba wam się symfonia hybrydowego układu napędowego?

Podczas minionych targów motoryzacyjnych w Monachium Mercedes zaprezentował kilka swoich elektrycznych modeli oraz koncepcji, które zapowiadały dalsze podejście niemieckiej marki do elektryfikacji swojej oferty. Na premierowej liście mogliśmy znaleźć zarówno koncepcyjnego Maybacha EQS, jak również potężnego Mercedesa-AMG EQS generującego 761 KM mocy, jednak niemiecka marka posiada jeszcze jednego asa w rękawie.

Już od dawna w powietrzu wisi hipersamochód Mercedes-AMG One, który bez problemu przekroczy granicę 1200 KM mocy. Niedawno został on ponownie przyłapany podczas testów na publicznych drogach, które obejmowały również rutynową przejażdżkę na torze w Nurburgring. Pojazd został ukryty pod nowym kamuflażem AMG, który wypada zdecydowanie lepiej od tradycyjnej czarno-białej siatki maskującej.

Na powyższym materiale video możemy zobaczyć jak potężny samochód wjeżdża na szutrową drogę, a następnie zawraca i rusza w dalszą podróż. Nie zabrakło również wielu ujęć na publicznych ulicach, które pozwalają nam dokładnie wsłuchać się w melodię generowaną przez potężny hybrydowy układ napędowy, który przypomina ten generowany przez bolidy F1. Na końcu prototyp trafia na tor Nurburgring, gdzie może pokazać swój pazór.

Niestety niemiecka marka przygotuje zaledwie 275 egzemplarzy Mercedesa-AMG One, a każdy z nich zostanie wyceniony na co najmniej 2,7 miliona dolarów, czyli około 10,4 mln złotych. Dodatkowo jego dostawy powinny rozpocząć się pod koniec bieżącego roku, co oznacza, że zostanie on zaprezentowany w ostatnim kwartale 2021 roku.

2022 Mercedes-AMG One – zdjęcia szpiegowskie, kwiecień 2021

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz