Mercedes zapowiedział nowego Maybacha

Czyżby nadchodził jeszcze bardzie luksusowy EQS?

Mercedes postanowił dobrze przygotować się do nadchodzących targów motoryzacyjnych w Monachium i zaprezentuje na nich kilka nowych samochodów. Jednak najwięcej emocji z pewnością wywoła Mercedes-AMG GT 63 S E Performance, który zaledwie kilka dni temu doczekał się internetowej premiery. Niemniej jednak Mercedes uznał, że na targach brakuje jeszcze jednego ogniwa, a będzie nim zupełnie nowy Maybach.

Niemiecka marka zaledwie kilkanaście godzin temu opublikowała na swoim Twitterze zwiastun zapowiadający Maybacha. Na krótkim materiale video możemy przyjrzeć się kilku fragmentom luksusowego modelu z ogromną kratką grilla, która wydaje się być zamknięta, co może oznaczać, że otrzymamy w pełni elektrycznego Maybacha. Oprócz tego na krótkim filmie widnieje obietnica nowych początków dla Mercedes-Maybach.

Wszystko to może oznaczać, że już wkrótce otrzymamy nowego EQS spod szyldu Maybacha, gdyż w lipcu niemiecka marka zapowiedziała, że nadchodzi EQS od Maybacha. Dodatkowo Mercedes obiecał, że podczas targów motoryzacyjnych w Monachium zaprezentuje koncepcyjnego Maybacha, co zachęca nas do sądzenia, że otrzymamy właśnie bardzo luksusowego elektryka, który nakreśli dalszą drogę dla Maybacha.

Warto także wspomnieć, że wcześniejsze pogłoski sugerowały, że Mercedes przybędzie do Monachium zarówno z koncepcyjnym Maybachem, jak i pojazdem produkcyjnym, co może oznaczać, że zobaczymy aż dwa luksusowe modele. Oczywiście, jest to tylko pogłoska, jednak nie bylibyśmy zdziwieni, gdyby niemiecka marka postanowiła przygotować na targi motoryzacyjne kilka ciekawych niespodzianek. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko wyczekiwać nadchodzącego salonu samochodowego w Monachium.

2022 Mercedes-Benz EQS

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz