Zatrzymały ruch na drodze, aby nagrać TikToka

Teraz ich samochód został skonfiskowany przez policję.

Liczni influencerzy oraz YouTuberzy nie są zbyt lubiani przez sporą część społeczeństwa, gdyż ich „twórczość” potrafi sprawić zwykłym ludziom wiele problemów i utrudnić codzienne czynności. Co gorsza, wiele osób bierze z nich przykład i sami postanawiają rozpocząć swoją „działalność” i często wpadają na głupie pomysły, aby tylko zdobyć swoje pięć minut sławy. Jednak kilka kobiet w Albanii przypłaciło swoją „sławę” wysokim mandatem oraz skonfiskowaniem samochodu przez lokalną policję.

Niespełna tydzień temu cztery dziewczyny wpadły na świetny pomysł, aby zatrzymać ruch na jednej z ruchliwych albańskich ulic. Następnie trójka z nich wysiadła z samochodu i zaczęła tańczyć na środku jezdni i nagrywać TikToka, co z pewnością spodobało się kilkudziesięciu kierowcom, którzy zostali zmuszeni patrzeć na feralne widowisko i zastanawiać się, czy zdążą do pracy, na samolot, czy w inne miejsce, do którego jechali.

Dziewczyny zdobyły wielką sławę, gdyż ich filmik dotarł również do lokalnej policji, która postanowiła zainteresować się sprawą. W efekcie czego funkcjonariusze zidentyfikowali kobiety i w komunikacie prasowym poinformowali, że wszystkie cztery „popełniły zabronione działania na drodze, tworząc niebezpieczną sytuację i korki”.

Kara również była wysoka zwłaszcza dla 21-letniej kierującej, gdyż została ona ukarana mandatem w wysokości 409 euro, a Mercedes-Benz Klasy E, którym poruszały się dziewczyny został skonfiskowany przez policję jako „materiał dowodowy”. Jakby tego było mało, to okazało się, że kierująca nie posiadała prawa jazdy, przez co policja podjęła kolejne kroki w celu zidentyfikowania i ukarania osoby, która przekazała samochód osobie nieposiadającej odpowiednich uprawnień.

2021 Mercedes-Benz Klasy E Cabriolet

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz