Mugen opracuje pakiet ulepszeń dla Hondy Civic

Czas nadać spokojnemu Civicowi nieco agresywniejszego wyglądu.

Firma Mugen już od dłuższego czasu związana jest z japońską marką i od prawie 30 lat zajmuje się modyfikowaniem wielu modeli Hondy. Nic więc dziwnego że nowa generacja Hondy Civic o dość spokojnym wyglądzie jest idealnym podłożem dla tunera, aby nadać nudnemu modelowi nieco agresywniejszego zacięcia. Co ważniejsze, cały pakiet ulepszeń zostanie zaprezentowany już 3 września, a do tego czasu możemy przyjrzeć się wprowadzonym nowością na kilku zwiastunach.

Model otrzymał wiele drobnych zmian, które łącznie dają świetny efekt. Na przodzie pojazdu znalazł się subtelny splitter, który rozszerza się w okolicach zderzaka oraz jest kontynuowany wzdłuż bocznych progów pojazdu. Z tyłu zniknęły nieciekawe końcówki układu wydechowego, które zostały zastąpione atrakcyjniej wyglądającymi okrągłymi rurami umieszczonymi w sporym dyfuzorze. Do pojazdu dodano także niewielkie otwory wentylacyjne oraz czarne osłony lusterek bocznych, które świetnie komponują się z wcześniej wspomnianym dyfuzorem oraz splitterem.

Nie mogło również zabraknąć zestawu 18-calowych kutych obręczy przystosowanych do sportowej jazdy, czy też ulepszonego układu wydechowego. Mugen zaoferuje również maty sportowe, które według firmy zapobiegają przedostawaniu się powietrza z zewnątrz, a jednocześnie poprawiają wentylację.

Opracowany przez Mugen pakiet ulepszeń będzie można zamontować zarówno w sedanie, jak i kompakcie. Możemy jednak oczekiwać, że Honda Civic hatchback doczeka się większej ilości opcjonalnych zmian, gdyż, w przeciwieństwie do sedana, jest ona oferowana z manualną skrzynią biegów, która z pewnością bardziej przypadnie do gustu klientom chcącym dokupić pakiet ulepszeń.

Mugen zaprezentuje swój pakiet ulepszeń dla nowej Hondy Civic już 3 września, stąd też w najbliższym czasie wyczekujcie kolejnych informacji.

2022 Honda Civic

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz