Jest nagranie z tragicznego wypadku na trasie S8

W wypadku na miejscu zginął kierowcą ciągnika siodłowego.

7 sierpnia doszło do mrożącego krew w żyłach wypadku z udziałem BMW, Volvo i ciągnika siodłowego. W jego efekcie pojazd ciężarowy spadł z wiaduktu, a kierujący mimo reanimacji zmarł na miejscu.

Jak podała policja, kierujący BMW jadąc lewym pasem najechał z wysoką prędkością w tył Volvo, które następnie przemieściło się dwa pasy i uderzyło w ciągnik siodłowy. Ten następnie stracił panowanie nad kierownicą, staranował barierki energochłonne i spadł ok. 8 metrów z wiaduktu.

Sprawcy uciekli z miejsce zdarzenia i tego samego dnia kilka godzin później zostali zatrzymani. Podczas zatrzymania obaj byli pijani, a badania krwi mają określić, czy byli również w momencie wypadku. Jeden z nich był poszukiwany i trafi do więzienia na 5 lat za przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Internauci podają, że kierujący ciągnikiem siodłowym tego dnia wrócił do Polski, by świętować rocznicę urodzin swojej kilkuletniej córki.

Policja prosi o informacje od wszystkich świadków zdarzenia. Kontaktować można się z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KPP Wołomin – 47 72–47-259 lub 22 776–20-21.

Wypadek na trasie S8 (7.08.2021)

Tragiczny wypadek na trasie S8 (7.08.2021)

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz