Zdjęcie odświeżonego BMW X3 wyciekło do sieci

Spodziewajmy się niedługiej premiery faceliftingu dla BMW X3.

Faceliftingi w BMW zazwyczaj nie wprowadzają zbyt drastycznych zmian zewnętrznych, a jedynie wnętrza modeli bywają nieco bardziej zmodernizowane. Odświeżone BMW X3 również nie będzie wyjątkiem od tej reguły i otrzyma dość niewielkie zmiany, którym możemy przyjrzeć się na oficjalnej fotografii modelu, która wyciekła ze strony hiszpańskiej grupy BMW.

Co prawda kąt wykonania powyższego zdjęcia nie jest zbyt korzystny i w większości prezentuje boczną część pojazdu, które nie doczekała się praktycznie żadnych zmian. Niemniej jednak możemy dostrzec, że reflektory zostały nieznacznie przemodelowane i otrzymały bardziej kanciasty kształt, a sam pojazd został osadzony na dwukolorowych felgach z podwójnymi szprychami. Oczywiście zmiany zajdą również w tylnej części pojazdu, jednak wskazówek co do nowości musimy szukać na zdjęciach szpiegowskich, które ujawniły, że odświeżone BMW X3 otrzyma nowe tylne światła oraz przemodelowany zderzak.

Największych zmian możemy oczekiwać po kokpicie maszyny, który zapewne zostanie znacząco zmodernizowany. Według pogłosek pochodzących z portalu BMW Blog, do wnętrza modelu trafi większy wyświetlacz systemu inforozrywki, który może obsługiwać najnowsze oprogramowanie iDrive 8. Niestety facelifting zapewne nie przyniesie żadnych zmian w gamie dostępnych jednostek napędowych.

Sądzimy, że podobne zmiany zajdą również w elektrycznym BMW iX3 oraz usportowionej wersji BMW M3, które doczekają się niewielkich zmian z przodu, jak i z tył, co potwierdzają krążące po sieci zdjęcia szpiegowskie. Skoro oficjalna fotografia odświeżonego BMW X3 wyciekła do sieci, to możemy sądzić, że od jego debiutu dzielą nas zaledwie dni lub tygodnie.

2021 BMW iX3 podczas produkcji

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz