Moto Filmy

Zobaczcie jak Lamborghini Urus przeskakuje nad Aventadorem

Z pewnością nie jest to codzienny widok.

Widzieliśmy już wiele filmów z udziałem bardzo drogich samochodów, na których mniej lub bardziej znani youtuberzy wykonywali odważne akrobacje supersamochodami, czy też celowo niszczyli je zrzucając pojazdy z helikoptera bądź poprzez ich podpalenie. Tym razem jednak bohaterami najnowszego filmu są dwa żółte Lamborghini.

Michael Hysson stojący za kanałem Street Speed ​​717 postanowił stworzyć wysoką rampę, a następnie przeskoczyć ponad swoim żółtym Lamborghini Aventador. Na materiale video możemy zobaczyć jak zasiada za kierownicą również żółtego Lamborghini Urus należący do jego przyszłej żony, a następnie wykonuje odważny skok, który w przypadku niepowodzenia kosztowałby go setki tysięcy dolarów. Potężny Urus został przestawiony na tryb terenowy, aby dodatkowo podnieść jego zawieszenie i bez problemu wykonał niebezpieczny skok.

Warto również wspomnieć, że nie jest to pierwszy taki wyczyn Hyssona. Wcześniej postanowił on przeskoczyć nad potokiem za kierownicą RAM-a TRX. Jednak wyczyn ten niezbyt spodobał się Komisji Rybołówstwa i Łodzi w Pensylwanii, która zamierza ukarać go aż 18 mandatami. Niemniej jednak cały film obejrzało prawie dwa miliony osób w przeciągu zaledwie trzech miesięcy, stąd też cały proceder powinien przynieść youtuberowi pewien zysk.

Pomimo mandatów i niezbyt przychylnego spojrzenia lokalnych władz na wyczyny Hyssona, ten nie zamierza zrezygnować z dalszych wyzwań. Co więcej, zapewnił, że zbuduje więcej ramp i nagra kolejne filmy. Jesteśmy ciekawi, na jakie pomysły wpadnie youtuber oraz jakich samochodów użyje, aby je zrealizować.

2021 Lamborghini Urus Graphite Capsule

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz