Zdjęcia szpiegowskie

Oto nowy Nissan 400Z w produkcyjnym wydaniu!

Sportowy Nissan został uchwycony bez kamuflażu w fabryce.

Wszyscy wyczekujemy nowego sportowego Nissana od wielu, wielu lat. Niedawno, we wrześniu 2020 roku Japończycy podsycili atmosferę prezentując koncepcyjny model Z Proto, a także prezentując nowe logo „Z”. Teraz, gdy nowych informacji o produkcyjnym wariancie praktycznie brak, nagle pojawiły się zdjęcia auta, które wygląda na produkcyjne wydanie nadchodzącego modelu.

Auto zostało sfotografowane w fabryce podczas szykowania samochodu do transportu. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że samochód był transportowany do miejsca, gdzie następnie miał zostać oklejony w kamuflaż i wyjechać na drogi publiczne na pierwsze drogowe testy. Na nasze szczęście, auto udało się uwiecznić jeszcze przed opuszczeniem budynku.

Pod maską Nissana 400Z ma pracować 3-litrowa, podwójnie turbodoładowana jednostka V6 zapożyczona z Infiniti Q60. Ma produkować 406 KM (400 hp, 298 kW) i 474 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Najpewniej będzie zestawiony z 7-stopniowym automatem, a cała moc będzie przekazywana na tylne koła.

Artykuł w trakcie aktualizacji…

2022 Nissan 400Z – zdjęcia szpiegowskie, marzec 2021

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz