Weź udział w treningu RMF 4RACING Team razem z WOŚP

Zwycięzca aukcji będzie mógł zasiąść na prawym fotelu nietypowej Toyoty Celiki w towarzystwie zawodowych kierowców.

Zwycięzca aukcji będzie mógł zasiąść na prawym fotelu nietypowej Toyoty Celiki w towarzystwie zawodowych kierowców.

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy skupia wokół siebie tysiące wolontariuszy, darczyńców, czy też ogromne rzesze samych uczestników. Choć tym razem Finał już 29. edycji WOŚP nie będzie mógł odbyć się na tak masową skalę, jak zawsze, to nie zabrakło wielu ciekawych aukcji charytatywnych. Wśród nich znajdziemy również kilka interesujących propozycji dla fanów motoryzacji.

Jedną z takich propozycji jest możliwość wzięcia udziału w treningu RMF 4RACING Team, który startuje w Toyota Racing Cup, gdzie zawodowi kierowcy zasiadają za kółkiem identycznie przygotowanych Toyot Celikach GT szóstej generacji. Zwycięzca aukcji będzie mógł zasiąść na prawym fotelu wcześniej wspomnianej Toyoty Celiki w towarzystwie jednego z członków zespołu RMF 4RACING Team.

„Nasi wielokrotni Mistrzowie Polski i V-ce Mistrzowie Europy podczas sportowej jazdy dostarczą mnóstwo frajdy i niezapomnianych emocji. Dołożymy wszelkich starań, byś czerpał maksimum zadowolenia z sesji treningowej. Zapraszamy na tor wyścigowy!” – możemy przeczytać na stronie licytacji.

Toyota Celica GT szóstej generacji w swojej seryjnej wersji zapewniała od 170 do 175 KM mocy, w zależności od roku produkcji, gdzie wersja poliftowa, produkowana od 1996 roku dostarczała nieco mniej mocy. Jednak w Toyota Racing Cup biorą udział identycznie podrasowane modele, które generują od 195 do 200 KM mocy, co oznacza, że w wyścigach nie liczy się moc samochodu, lecz tylko i wyłącznie umiejętności kierowcy.

Jeżeli jesteś fanem wyścigów, to z pewnością jest to dla ciebie idealna okazja, aby odczuć sportowe emocje na własnej skórze. Na moment pisania tekstu, udział w treningu RMF 4RACING Team został wyceniony na 250 złotych, a sama licytacja potrwa do 9 lutego do godziny 09:25. Wśród propozycji dla fanów rajdów znajdziemy również możliwość niecodziennej przejażdżki w samochodzie rajdowym w towarzystwie samego Kajetana Kajetanowicza,

Źródło: Allegro

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz