Wylicytuj legendarny wehikuł czasu razem z WOŚP

Wśród wielu licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziemy kilka propozycji dla fanów motoryzacji.

Wśród wielu licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziemy kilka propozycji dla fanów motoryzacji.

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy skupia wokół siebie tysiące wolontariuszy, darczyńców, czy też ogromne rzesze samych uczestników. Choć tym razem Finał już 29. edycji WOŚP nie będzie mógł odbyć się na tak masową skalę, jak zawsze, to nie zabrakło wielu ciekawych aukcji charytatywnych. Wśród nich znajdziemy również kilka interesujących propozycji dla fanów motoryzacji.

Pierwszą z nich jest możliwość zakupu samochodu będącego niegdyś ikoną polskiej motoryzacji, samochód o którym każdy słyszał, a nie każdy miał okazję zasiąść za jego kółkiem. Mowa tu oczywiście o legendarnym Fiacie 126p podarowanym przez Filipa Chajzera. Ta 22-letnia bestia ma za sobą przejechane zaledwie nieco ponad 48.000 km i bez problemu odpala za pierwszym razem.

Sam pojazd został już wystawiony na aukcje charytatywną po raz trzeci. Za pierwszym razem zwyciężczyni aukcji postanowiła nie odbierać samochodu, aby mógł on ponownie „przynieść dobro”. Zaś za drugim razem został wystawiony w ramach zbiórki Siepomaga Bohaterom, z której cały dochód przeznaczony został na pomoc Powstańcom Warszawskim. Jednak zwyciężczyni aukcji z przyczyn losowych ostatecznie nie mogła go opłacić, jednak na pomoc przyszło Allegro, które wykupiło samochód i przekazało pieniądze Powstańcom.

Na moment pisania tekstu, legendarny wehikuł czasu, Fiat 126p, kosztuje 12.600 złotych, jednak licytacja trwa aż do 14 lutego do godziny 22:30. Wraz z samochodem, zwycięzca akcji będzie mógł spotkać się z Filipem Chajzerem. Zapraszamy do udziału w licytacji lub wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pamiętajcie, każda złotówka się liczy.

Źródło: Allegro

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz