Maserati Ghibli na kolejnych zwiastunach

Marka postanowiła przybliżyć nam wygląd hybrydowej wersji modelu.

Marka postanowiła przybliżyć nam wygląd hybrydowej wersji modelu.

Maserati w przeciągu kilku ostatnich dni intensywnie reklamuje swój nadchodzący model, jest to związane zarówno z jego czwartkową premierą jak i niedawnym przyłapaniem samochodu na publicznych testach z małą ilością kamuflażu. Tym razem włosi opublikowali dwa materiały video prezentujące odświeżony przód pojazdu oraz nadkola.

Pierwszy film nie jest zbyt odkrywczy i przedstawia nam jedynie zestaw trzech małych wlotów powietrza na przednich nadkolach, które otrzymają niebieskie akcenty wskazujące na hybrydową wersję pojazdu. Drugi natomiast pozwala nam spojrzeć zdecydowanie szerzej na nadchodzący model i odkrywa karty włoskiej marki. Możemy na nim zobaczyć odświeżoną kratkę grilla z sąsiadującymi jej dużymi wlotami powietrza oraz przemodelowane reflektory, które otrzymają nieznacznie ostrzejszy kształt.

Jak na ten moment tajemnicą pozostaje specyfikacja techniczna nowego Maserati Ghibli Hybrid, niemniej jednak przypuszczamy, że w jej wnętrzu znajdzie się układ napędowy złożony z 2-litrowej, czterocylindrowej, turbodoładowanej jednostki napędowej wspieranej motorem elektrycznym, który generować będzie około 325 KM mocy. Oczywiście nie jest to potwierdzona informacja, a na konkrety będziemy musieli poczekać do oficjalnej premiery modelu, która odbędzie się 16 lipca.

Włoska marka nie ogranicza się jedynie do wprowadzenia do gamy modeli hybrydowego wariantu Ghibli, lecz przygotowuje spory facelifting, który obejmie wszystkie wersje pojazdu. Odświeżone Maserati otrzyma przemodelowany przedni i tylny zderzak oraz wcześniej wspomniane nowe reflektory o ostrzejszym kształcie. Dodatkowo we wnętrzu maszyny powinniśmy spodziewać się unowocześnionego systemu info-rozrywki z większym wyświetlaczem oraz prawdopodobnie zestawu cyfrowych wskaźników.

2020 Maserati Ghibli Facelifting – zdjęcia szpiegowskie lipiec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Maserati via Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz