The Grand Tour

The Grand Tour: trwa planowanie 5 sezonu

Informacją podzielił się sam Jeremy Clarkson.

Informacją podzielił się sam Jeremy Clarkson.

Aktualnie wszyscy wyczekujemy premiery nowego odcinka specjalnego The Grand Tour wchodzącego w skład 4 sezonu. Odcinek miał mieć emisję na początku czerwca, jednak prace nad jego montażem się przedłużyły, a aktualnie przechodzi on weryfikację Amazon Studios. Jego nowa data emisji nie jest znana, jednak powinno mieć to miejsce w ciągu najbliższych tygodni.

Niemniej nadszedł czas na wznowienie przygotowań do 5 sezonu show. W marcu Amazon oficjalnie zawiesił całkowicie prace nad programem, a dziś dotarła do nas pierwsza informacja o wznowieniu prac. Jeremy Clarkson pochwalił się na swoim koncie na Instagramie, że ekipa programu właśnie pracuje nad następną wielką wyprawą, która będzie tematem następnego odcinka.

Polecany film z naszego kanału

Pewne jest, że program będzie musiał przejść sporo zmian. Odwołane zostały już plany nagrywania jednego odcinka 5 sezonu The Grand Tour, który miał mieć miejsce w Arabii Saudyjskiej, z obawy o zamach terrorystyczny. Następna wielka wyprawa miała być nagrywana w marcu, jednak też musiała zostać odwołana. Aktualnie największym zagrożeniem jest ogólnoświatowa epidemia i producenci będą musieli znacznie bardziej zadbać o kwestię bezpieczeństwa prowadzących i ekipy technicznej.

Na ten moment planowane są jeszcze dwa odcinki specjalne wchodzące w skład 5 sezonu The Grand Tour. Dalszy los programu nie jest znany. Na ten moment pewne jest, że następne odcinki trafią na platformę Prime Video najszybciej w 2021 roku.

Zdjęcia z planu The Grand Tour – listopad 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Instagram / Jeremy Clarkson

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz