Nowa aplikacja Porsche pozwala śledzić jak twoje 911 jest budowane

Od momentu złożenia zamówienia, do chwili, kiedy auto pojawia się w salonie.

Od momentu złożenia zamówienia, do chwili, gdy auto pojawia się w salonie.

Kupno samochodu i czekanie na jego odebranie to dla wielu osób specjalny czas. Radość łączy się z niecierpliwością, w oczekiwaniu na moment, kiedy auto zostanie dostarczone do salonu i będzie gotowe do odebrania. Porsche postanowiło, że ich klienci, kupujący legendarny model 911 powinni być bliżej całego procesu budowania maszyny, dlatego marka stworzyła specjalną aplikację Porsche Track Your Dream.

Serwis pozwala śledzić proces jaki przechodzi samochód, od momentu złożenia na niego zamówienia, do momentu dostarczenia do dealera. Droga podzielona jest na 14 punktów, które aktualizowane są na żywo, najciekawszym elementem podróży jest fragment „za kulisami”, który pozwala z dwóch kamer obserwować linie montażowe modelu 911 w fabryce Zuffenhausen.

Zakup Porsche to szczególny moment, który powinien być jak najbardziej osobisty, ponieważ złożenie zamówienia i oczekiwanie na dostawę to niesamowite doświadczenie. Porsche Track Your Dream pozwala naszym klientom śledzić każdy kluczowy etap powstawania ich nowego samochodu.

Klaus Zellmer, dyrektor generalny Porsche w Ameryce Północnej

Aplikacja jest na ten czas dostępna dla klientów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii, USA i Kanady i dotyczy jedynie modelu 911. Niebawem dostęp do niej otrzymać mają również osoby zamawiające elektrycznego Taycana.

Porsche Track Your Dream

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2021 Porsche 911 Turbo S

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Porsche

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz