Moto Filmy

Blogerka pędzi 208 km/h w centrum Warszawy

Idealny materiał do chwalenia się w "Insta Stories"?

Idealny materiał do chwalenia się w „Insta Stories”?

W ciągu ostatnich kilkunastu dni publikowaliśmy dla was kilka materiałów, w których wykorzystywane są puste drogi w praktycznie na całym świecie. Puste niemieckie autostrady bez ograniczenia prędkości są teraz idealnym miejscem do testowania Ferrari LaFerrari i rozpędzić się do aż 372 km/h. Niemniej dzisiejszy materiał to krótki film nakręcony w centrum Warszawy i przez blogerkę, a nie doświadczonego kierowcę w kontrolowanych warunkach całkowicie legalnie.

Na nagraniu, którego kopię możecie zobaczyć na dole, widzimy jak Mercedes-AMG (najpewniej S63 lub CLS 63) pędzi po ulicy Jana III Sobieskiego w Warszawie i w szczytowym momencie został rozpędzony do aż 208 km/h. Kierująca prowadzi samochód jedną ręką, a drugą nagrywa swoje poczytania telefonem komórkowym (który widać w odbiciu zegarów).

Nagranie zostało zostało opublikowane przez kogoś kto podpisuje się jako Iga Kozłowska i pochodzi z profilu kozlowska.igaa na Instagramie w sekcji relacji. Nie mamy informacji kim ta osoba jest, jednak z informacji w social media jest to blogerka modowa współpracująca z firmą lalum.pl.

Oryginał z pewnością wkrótce zniknie z profilu autorki, a sama relacja i tak zniknie ok. godziny 14 w dniu jutrzejszym. Nagranie zostało usunięte i nie jest już dostępne na profilu. Poniżej nasza kopia.

Aktualizacja:

Autorka nagrania ukryła swoje konto na Instagramie oraz te w innych portalach społecznościowych.

Blogerka pędzi 208 km/h w centrum Warszawy

źródło: Instagram.com/kozlowska.igaa

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Blogerka pędzi 208 km/h w centrum Warszawy

  • 27 kwietnia 2020 at 19:26
    Permalink

    Czy ktoś już to Miśkom podesłał?

    Reply

Dodaj komentarz