Nowy Volkswagen Golf GTI przeprojektowany w stylu pierwszej generacji

Czy ten przód nie wygląda dziwnie przerażająco?

Czy ten przód nie wygląda dziwnie przerażająco?

Dziennie do sieci trafia spora ilość wszelakich wizualizacji związanych z motoryzacją. Zwykle prezentują one maszyny, które niebawem trafią na rynek, lecz nie znamy jeszcze wyglądu ich nadwozia. Często zdarzają się również grafiki przedstawiające futurystyczne samochody danej marki, które poruszać się będą po naszych ulicach za kilkadziesiąt lat. Zdarzają się również dzieła, na które patrzymy i nie potrafimy powiedzieć o co w nich chodzi. Właśnie trafiliście na taką wizualizację, oto Volkswagen Golf GTI ósmej generacji oraz Golf GTI pierwszej generacji złączone w jeden samochód.

Front nowoczesnej maszyny otrzymał okrągłe światła, takie jak starszy pojazd, co spowodowało, że auto wydaje się być na swój sposób przerażające. Podłużna LED-owa listwa przyozdobiona została czerwonym kolorem, tak jak w Golfach GTI dwóch pierwszych generacji. Z auta zniknęły również światła umieszczone w dolnej sekcji zderzaka.

Tylne światła otrzymały bardziej prostokątny kształt i połączone zostały ze sobą na środku klapy bagażnika. Auto osadzone zostało na felgach w stylu retro, za którymi widzimy czerwone zaciski hamulców.

Ciężko stwierdzić, jaki silnik odpowiedzialny byłby za napędzanie takiego pojazdu, jednak z pewnością byłaby to jednostka czysto spalinowa. Pod maską zarówno drugiej generacji Golfa GTI, jak i aktualnego wydania maszyny pracuje benzynowy motor, tak więc w [przypadku tej wizualizacji, nie ma mowy o żadnym systemie hybrydowym.

2021 Volkswagen Golf GTI – wizualizacja 1. generacji

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Kolesa.ru

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz