Zdjęcia szpiegowskie

Prace nad nową generacją BMW Serii 7 ruszyły pełną parą

Widzieliśmy już elektrycznego muła testowego, teraz szpiedzy motoryzacyjni przyłapali samochód w spalinowej i hybrydowej wersji.

Widzieliśmy już elektrycznego muła testowego, teraz szpiedzy motoryzacyjni przyłapali samochód w spalinowej i hybrydowej wersji.

W połowie listopada szpiegom motoryzacyjnym udało się przyłapać po raz pierwszy muła testowego zapowiadającego powstanie BMW Serii 7 nowej generacji w pełni elektrycznym wydaniu. Nie było to dla nas szczególnie duże zaskoczenie, ponieważ informacja, że kolejne wydanie auta oferowane będzie z takim rodzajem napędu dotarło do nas już w zeszłe lato. Prace nad projektem następcy Serii 7 z ogromnymi nerkami ruszyły już pełną parą, ponieważ niedawno udało się sfotografować dwa kolejne muły testowe pojazdu.

Podobnie jak elektryczny egzemplarz, dwa kolejne pojazdy przyłapane zostały podczas transportu na lawecie. Na górnej półce przewożona jest sztuka wyposażona w konwencjonalny silnik, niżej znajduje się hybrydowy odpowiednik.

Oba auta posiadają częściowo zaklejone przednie i tylne reflektory, co oznacza, że BMW przygotowuje nową technologię związaną z nimi. Ponadto maszyna, której udało się wykonać zdjęcie prezentujące wnętrze, wyposażona jest prawdopodobnie w nowy ekran, którym obsługujemy system info-rozrywki. Z uwagi na to, deska rozdzielcza samochodu przykryta została maskującym materiałem.

Produkcja aktualnej generacji BMW Serii 7 zakończona ma zostać w połowie 2022 roku. Premiera następcy tym samym będzie miała miejsce prawdopodobnie w tym samym roku, a pierwsze sztuki do klientów trafią w 2023 roku.

2023 BMW Serii 7 – muły testowe styczeń 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz