Top Gear

Top Gear powraca z 28 serią [pierwszy trailer]

Top Gear powraca z nowym sezonem i wygląda zadziwiająco nieźle.

Top Gear powraca z nowym sezonem i wygląda zadziwiająco nieźle.

Po kilku miesiącach BBC przygotowało zupełnie nowy sezon Top Gear z udziałem Chrisa Harrisa, Paddiego McGuiness oraz Freddiego Flintoffa. Będzie to drugi sezon w tym składzie, a dla Chrisa będzie to już 6 sezon jako prezenter programu.

Analizując 1-minutowy trailer dostępny poniżej, w nowym sezonie zobaczymy m.in. BMW M8 Competition, Porsche Taycan Turbo, McLarena Speedtail, a także wyjątkowy samochód elektryczny, czyli Volkswagena ID.R, który aktualnie na swoim koncie ma ogromną ilość rekordów czasowych i prędkości.

Gościnnie w programie zobaczymy McLarena 720S, który nieudolnie będzie starał się ścigać z Volkswagenem, myśliwiec F-35 Lightning II, który ścigać się będzie z McLarenem Speedtail na torze Top Gear.

Top Gear wraz z nowym sezonem może zyskać na popularności. Nie ze względu na samochody, lokacje, czy nieco większą chemię między prezenterami, a faktem, że konkurencyjne show The Grand Tour zmieniło całkowicie formie i odcinki będą pojawiać się bardzo co pół roku.

Oficjalna data premiery 28 sezonu Top Gear nie jest jeszcze ogłoszona. W ostatnich dwóch latach, nowy sezon pojawiał się w lutym. 29 grudnia na antenie BBC w Wielkiej Brytanii został wyemitowany świąteczny odcinek specjalny, w którym prezenterzy udali się do Nepalu.

Top Gear powraca z 28 serią [pierwszy trailer]

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz