Najpopularniejsza Multipla w Polsce na sprzedaż!

Wyjątkowy egzemplarz Fiata Multipla trafił na licytację na szczytny cel.

Wyjątkowy egzemplarz Fiata Multipla trafił na licytację na szczytny cel.

Oto zdecydowanie najpopularniejszy egzemplarz Fiata Multipla w naszym kraju. Od niemalże roku porusza się nim Waldemar Florkowski, który najbardziej znany jest jako „Moto Doradca”, gdyż to właśnie tak nazywa się jego kanał na YouTube. Auto wyróżnia się nie tylko fantastyczną rejestracją „E0 ODDAM”, lecz również obniżonym o 35 mm zawieszeniem, 17-calowymi felgami z Fiata Stilo Abarth, całkowicie odświeżonym lakierem z nałożoną powłoką ceramiczną oraz białymi pasami ciągnącymi się przez całe nadwozie.

W rękach Waldka auto jest od stycznia 2019 roku i przejechał nim ok. 15 tysięcy kilometrów, aktualnie licznik pokazuje 220.000 kilometrów. W ostatnich miesiącach Multipla brała udział w wielu zlotach, spotkaniach z widzami, a nawet była na słynnym torze Nurburgring.

Oddaję Multiplę!

Przyszedł czas pożegnać się z samochodem. Jak sama rejestracja wskazuje, Waldek nie sprzedaje swojego samochodu, lecz oddaje na szczytny cel. Ten wyjątkowy Fiat Multipla trafił wczoraj na licytację w Charytatywni Allegro i celem jest wsparcie Daniela Szulca, który 12 lat temu uległ wypadkowi.

Aukcja, na której możecie licytować Multiplę znajdziecie pod adresem: MotoDoradca.tv/MULTIPLA

Jeśli chcecie bezpośrednio wesprzeć Daniela i dowiedzieć się więcej o jego rehabilitacji, wszystkie informacje znajdziecie na WyscigDaniela.pl.

2003 Fiat Multipla – wyjątkowy egzemplarz Waldka Florkowskiego

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz