BMW Serii 5 może mieć teraz podświetlane nerki

Były już duże nerki. Teraz będą świecące.

Były już duże nerki. Teraz będą świecące.

Okej, przyznajmy – temat ogromnych nerek nowej generacji BMW Serii 7 już nieco nam się znudził. Pośmialiśmy się, powstało kilka memów dla potomnych i temat można było uznać za zamknięty. Wszystko wróciło do normy, a tu nagle BANG! – niemiecka marka ogłosiła, że od teraz nerki BMW Serii 5 otrzymać mogą oświetlenie LED.

Bawarczycy decydując się na taki krok wykazali się sporą odwagą, ponieważ wiemy, że są świadomi jak wiele kontrowersji wywołał ostatnio ten element ich pojazdów. Co prawda niedawno taką możliwość otrzymało BMW X6 i przeszło to bez większego szumu, pamiętajmy jednak, że internet jest bezwzględny. Spodziewać się można, że jeżeli więcej samochodów marki otrzyma podświetlenie nerek, to temat ogromnych wlotów powietrza zastąpiony zostanie właśnie tematem świecących nerek.

W tym momencie opcja dostępna jest jedynie w Stanach Zjednoczonych i kosztuje 614 dolarów. Wbudowane diody LED podświetlają zarówno wnętrze kartki jak i jej ramę, oświetlenie działa jako dodatkowe światło powitalne kierowcy.

W tym momencie na rynku dostępne są podświetlenia klamek, specjalne światła pokazujące na ziemi pod samochodem logo marki, animacje świateł witające kierowcę oraz ambientowe podświetlenia wnętrza. Dodatkowo Mercedes-Benz oferuje w niektórych modelach możliwość podświetlania znaczka marki, a nowe auta Audi posiadają wbudowane animacje uruchamiania świateł. Teraz dochodzą do tego podświetlane nerki BMW, co będzie następne?

źródło: Motor1

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz