BMW Serii 7 – w białym mu do twarzy?

Biały lakier optycznie zmniejsza rozmiar masywnej atrapy chłodnicy.

Biały lakier optycznie zmniejsza rozmiar masywnej atrapy chłodnicy.

O BMW Serii 7 po liftingu można pisać wiele, jednak uwagę najbardziej przykuwa zupełnie nowy przedni pas z powiększonymi nerkami.

Prezentowany dziś egzemplarz należący do BMW Abu Dhabi posiada perłowy biały lakier, który dość sukcesywnie odciąga uwagę od chromowanej atrapy chłodnicy. Jak wiemy biel optycznie powiększa, dzięki czemu przeolbrzymie nerki nie wydają się aż tak ogromne. Pomocny jest też opcjonalny sportowy pakiet stylistyczny, który znacznie poprawia wygląd przedniego zderzaka.

Zobacz też: Żółty lakier wcale nie pomaga w wyglądzie nowej Serii 7

Jeśli chodzi o wnętrze, to jest ono identyczne jak w niedawno opisywanym żółtym egzemplarzu. Jasnopomarańczowa tapicerka pochodzi z palety programu BMW Individual i nie znajdziemy jej w standardowym cenniku. Wyróżnia się ona specjalnymi przeszyciami i nieco lepszym wykończeniem. Kokpit został wykończony jasnym drewnem pomalowanym na głęboki połysk.

Pod maską tego egzemplarza znajduje się bazowy silnik. Jest to zaledwie czterocylindrowy silnik o pojemności tylko 2 litrów. Układ generuje moc 258 KM oraz 400 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Pozwala to rozpędzić pojazd od 0 do 100 km/h w 6,3 sekundy.

Zobacz też: Jak podoba się wam nowe BMW Serii 7 w takiej kolorystyce?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz