LEGO wkracza do świata Forza Horizon 4

Już 13 czerwca zadebiutuje rozszerzenie do Forzy Horizon 4, który wprowadzi samochody i otoczenie stworzone z klocków LEGO.

Już 13 czerwca zadebiutuje rozszerzenie do Forzy Horizon 4, który wprowadzi samochody i otoczenie stworzone z klocków LEGO.

Forza Horizon 4: LEGO Speed Champions - oficjalny trailer

Aktualnie trwa gorący okres dla fanów gier komputerowych. Już jutro rozpoczynają się targi E3, na których pojawią się premierowo zapowiedzi nadchodzących gier komputerowych. Tradycyjnie przed samymi targami wiele firm organizuje własne konferencje i tak też było w przypadku Microsoftu.

Twórcy Windowsa oraz Xboxa zapowiedzieli w tym roku wiele ciekawych tytułów w tym polski Cyberpunk 2077. Jeśli chodzi o kwestie samochodów i motoryzacyjni, Microsoft Studios przygotowało nowy dodatek do Forza Horizon 4. Tym razem do gry zawitają klocki LEGO, które całkowicie odmienią samochody oraz otoczenie.

W grze będziemy mogli jeździć specjalnymi klockowymi wersjami Ferrari F40 Competizione, McLaren Senna oraz 1967 Mini Cooper S Rally, a także znaleźć dodatkowe atrakcje pokroju UFO czy pirackiej zatoki. Nie zabraknie specjalnych wyzwań oraz możliwości stworzenia idealnego garażu dla naszych klocków. Pojawi się też nowa lokacja – LEGO City.

Premiera już 13 czerwca.

Forza Horizon 4: LEGO Speed Champions

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz