Top Gear

Top Gear powraca z 27 sezonem już 16 czerwca

Za niecałe dwa tygodnie na antenę BBC powróci Top Gear z zupełnie nowymi prowadzącymi i nieco zmienionym formatem.

Za niecałe dwa tygodnie na antenę BBC powróci Top Gear z zupełnie nowymi prowadzącymi i nieco zmienionym formatem.

Top Gear Sezon 27 - oficjalny trailer

Niecałe 3 miesiące temu zakończyła się emisji 26 sezonu Top Gear, a BBC już wkracza z następnym. Premiera odświeżonego Top Gear nastąpi już w niedzielę, 16 czerwca.

Program kolejny raz przeszedł lifting i będzie próbował na nowo zbudować markę wiodącego show motoryzacyjnego. W nowym, 27 sezonie programu pojawi się dwójka nowych prezenterów, którzy zastąpią Matta LeBlanc oraz Rory’iego Reida i są to Paddy McGuinness oraz Freddie Flintoff. Głównym prowadzącym będzie lubiany i charyzmatyczny Chris Harris, który dołączył do programu w 2016 roku w nowej wersji bez Clarksona, Hammonda i Maya.

Data premiery w Polsce nie jest znana. Polska strona internetowa BBC Brit nie uwzględnia 27 sezonu w swojej bazie, a trakcie światowej premiery nowego sezonu 16 czerwca ma inne programu w ramówce.

Co w 1 odcinku?

Ten sezon rozpoczniemy od wyjazdu prezenterów do Etiopii. Na miejscu otrzymają 1000 funtów, za które będą musieli kupić samochód w jak najlepszym stanie technicznym i najlepiej ze sprawną klimatyzacją. Celem ich podróży będzie Kotlina Danakilska, która jest najcieplejszym miejscem na Ziemi. Najwyższa zanotowana temperatura to 115°C.

Oprócz tego Chris Harris sprawdzi na torze dwie nowości w segmencie samochodów sportowych. Na tor Top Gear zawita McLaren 600LT oraz Ferrari 488 Pista.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz