Trwa zbiórka pieniędzy dla 28-letniego motocyklisty, który w wypadku stracił nogę

O wypadku Piotrka w Jarosławiu pisaliśmy kilka dni temu. Aktualnie uzbierano dla niego już 160,000 złotych.

O wypadku Piotrka w Jarosławiu pisaliśmy kilka dni temu. Aktualnie uzbierano dla niego już 160,000 złotych.

8 maja około godziny 13 w Jarosławiu doszło do tragicznego wypadku. Jak wynika z ustaleń policji, 82-letni kierowca Smarta ForTwo, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa 28-letniemu motocykliście. Ten w celu uniknięcia zderzenia z samochodem najechał na chodnik, a następnie zderzył się znakiem drogowym.

Siła uderzenia była tak duża, że w wyniku zderzenia motocyklista na miejscu stracił nogę. Dzięki szybkiej reakcji niektórych osób postronnych, udało mu się nie wykrwawić na miejscu. Aktualnie znajduje się on w szpitalu w stanie ciężkim.

Poszkodowanym jest Piotr H. z wieloletnim stażem motocyklowym. Ma żonę oraz jest ojcem trójki dzieci. Trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację oraz wieloletnie leczenie. Udało się w ciągu kilku dni uzbierać kwotę 160,000 zł.

Jeśli chcielibyście dopłacić choćby złotówkę na pomoc dla Piotrka H. i jego rodziny, przekierowujemy na oficjalną stronę zbiórki pieniędzy w serwisie zrzutka.pl.

Wypadek nagrany przez kamerę monitoringu stacji benzynowej

Uwaga! Poniższy materiał zawiera drastyczne sceny.

Trwa zbiórka pieniędzy dla 28-letniego motocyklisty, który w wypadku stracił nogę

fot. KPP Jarosław

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

5 thoughts on “Trwa zbiórka pieniędzy dla 28-letniego motocyklisty, który w wypadku stracił nogę

 • 15 maja 2019 at 06:53
  Permalink

  uzbierano dla niego już 160,000 złotych

  uzbierać kwotę 160,000

  Tylko 160 złotych? Czy po prostu nie potrafisz zapisać prostej liczby?
  Piszemy „160 000”, a nie żadne „160,000”! Przecinek to znak oddzielający liczbę całkowitą od części dziesiętnych, setnych i tysięcznych!

  Reply
  • 15 maja 2019 at 08:52
   Permalink

   a kropka to pies? Przecież można używać notacji 160.000,00 zł

   Reply
  • 15 maja 2019 at 09:44
   Permalink

   Powiedział bym, że to przecinek może oddzielać liczbę tysięcznych od setnych. Zaś kropka od groszówek. Co nie zmienia faktu, że z przecinkiem źle to wygląda i raczej w naszym kraju tego się nie stosuje tylko wszystko łącznie lub oddzielone odstępem.

   Reply
   • 15 maja 2019 at 11:00
    Permalink

    Kolego, piszesz artykuł w języku polskim, to wypadałoby znać zasady jakie w tym języku panują, a nawet jeżeli ich nie znasz, to przynajmniej zasięgnij tej podstawowej wiedzy gdy została ci zwrócona uwaga. Kolega @disqus_MQROBLojoS:disqus ma rację, w artykule jest napisane że zbiórka dotyczy 160zł i każdy kto skończył podstawówkę tak to przeczyta, bo w języku polskim przecinek to separator dziesiętny i nie ma tu znaczenia że według ciebie przecinek wygląda lepiej. Separatorem grupującym jest odstęp. Kropka jest separatorem dziesiętnym w kulturach angielskich, w języku polskim kropką nie oddzielamy liczb w żaden sposób.

    Reply
 • 15 maja 2019 at 16:22
  Permalink

  Niech zapłaci próchniak ze smarta.

  Reply

Dodaj komentarz