The Grand Tour

Idealna podróż w wykonaniu Richarda Hammonda, Jamesa May’a oraz Sebastiana Vettela

Zastanawialiście się co się stało z materiałem ze wspólnego nagrywania Richarda Hammonda, Jamesa May'a oraz Sebastiana Vettela na stacji benzynowej? Oto 10-minutowy film, który jest reklamą paliwa Shell.

Zastanawialiście się co się stało z materiałem ze wspólnego nagrywania Richarda Hammonda, Jamesa May’a oraz Sebastiana Vettela na stacji benzynowej? Oto 10-minutowy film, który jest reklamą paliwa Shell.

Jeśli śledziliście wszelkie informacje na temat produkcji 3 sezonu przed jego premierą z pewnością natrafiliście na informacje oraz zdjęcia ze wspólnego nagrywania James Maya, Richarda Hammonda oraz kierowcy wyścigowego Sebastiana Vettela.

W lipcu zeszłego roku zostali oni przyłapani wraz z prywatnymi samochodami prezenterów The Grand Tour – Hammonda Oplem Kadett z 1963 roku (o imieniu”Oliver”), który można było w odcinku specjalnym Top Gear w Botswanie oraz z Ferrari 458 Speciale należącym do Maya.

W żadnym z odcinków 3 sezonu The Grand Tour nie mieliśmy okazji zobaczyć tego materiału, a z uwagi, ze 4 sezon będzie zawierał wyłącznie wyprawy, zaczęliśmy się zastanawiać, co się stało z tym nagraniem. Okazuje się, że była to reklama Shella, który jest jednym ze sponsorów Scuderia Ferrari w Formula 1.

Trwa ona aż 10 minut i przedstawia Jamesa Maya oraz Richarda Hammonda, którzy zastanawiają się, który z ich samochodów jest lepszy jako idealny samochód w podróż. Decyzję pomaga im wybrać Sebastian Vettel, którego spotykają podczas postoju na stacji benzynowej.

Idealna podróż w wykonaniu Richarda Hammonda, Jamesa May’a oraz Sebastiana Vettela

(planujemy w najbliższym czasie dodać wersję z polskimi napisami)

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz