Zdjęcia szpiegowskie

Odświeżone Renault Talisman przyłapane na zdjęciach szpiegowskich

Samochód doczeka się kilku wizualnych zmian i zmodernizowanego systemu info-rozrywki.

Samochód doczeka się kilku wizualnych zmian i zmodernizowanego systemu info-rozrywki.

Renault Talisman zaprezentowane zostało światu podczas wydarzenia Frankfurt Motor Show w 2015 roku jako następca Renault Laguna. Od tamtego momentu model nie przechodził żadnych większych zmian, niedługo jednak ulec ma to zmianie, ponieważ francuska marka pracuje już nad faceliftingową wersją pojazdu. Auto przyłapane zostało w częściowym kamuflażu podczas testów w górzystych rejonach Hiszpanii.

Patrząc na zdjęcia od razu widzimy, że samochód zachowa charakterystyczne światła LED w kształcie litery C. Zmieniona zostanie atrapa chłodnicy oraz dolna część przedniego zderzaka. Tylne światła najprawdopodobniej otrzymają nieco zmodyfikowany kształt, a zderzak otrzyma szereg poprawek, tak aby wpasowywał się linią w odświeżony wygląd przodu.

Spostrzegawcze osoby zobaczą, że siatka maskująca znalazła się nie tylko na nadwoziu maszyny, ale również w kokpicie. Oznacza to, że pewnych zmian powinniśmy spodziewać się również w środku auta. Najprawdopodobniej modyfikacje dotyczyć będą one głównie centralnej konsoli, zmodernizowany zostanie również pokładowy system info-rozrywki.

To jakie poprawki rzeczywiście wprowadzone zostaną w odświeżona wersję Renault Talisman dowiemy się w pełni dopiero w momencie kiedy samochód zostanie oficjalnie zaprezentowany. Przy optymistycznym podejściu możemy stwierdzić, że możliwie będzie miało to miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Frankfurcie. Jeżeli pojazd nie zostanie tam wystawiony, jego premiera będzie miała miejsce na Geneva Motor Show 2020.

źródło: Motor1

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz