Zdjęcia szpiegowskie

Nowe Audi RS7 zadebiutuje w trzecim kwartale tego roku

Wszyscy fani Audi powinni przygotować się na jesień tego roku, kiedy to zadebiutuje nowy model RS7. Samochód własnie przechodzi ostatnie testy.

Wszyscy fani Audi powinni przygotować się na jesień tego roku, kiedy to zadebiutuje nowy model RS7. Samochód własnie przechodzi ostatnie testy.

BMW M, Mercedes-AMG oraz Audi RS to sportowe marki samochodów, których łączna ilość fanów liczona jest w dziesiątkach milionów. Każda z nich posiada swoich konkretnych fanów, którzy twierdzą, że to właśnie ich wybór jest najlepszy, z uwagi na wiele czynników. Jeżeli należycie do zwolenników Audi, to mamy dla was bardzo dobrą wiadomość – w trzecim kwartale tego roku zadebiutuje nowy model.

Audi RS7 aktualnie testowane jest przez koncern, który dokłada wszelkich starań aby auto w dniu swojej premiery było dopracowane pod każdym względem. Samochód został spotkany m.in. w grudniu zeszłego roku podczas zimowych testów w śnieżnej scenerii, a niedawno został zauważony i nagrany podczas przejazdu na Niemieckiej autostradzie.

Debiut maszyny został potwierdzony na trzeci kwartał tego roku, a więc z pewnością RS7 doczeka się premiery podczas targów motoryzacyjnych Frankfurt Motor Show, które odbędą się konkretnie w dniach 12-22 września.

Pod maską samochodu znaleźć się ma 4-litrowa jednostka V8 twin-turbo, generująca około 650 koni mechanicznych. Z czasem według plotek zadebiutować ma dodatkowo jeszcze mocniejszy wariant układu napędowego znany z Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid, który jest w stanie zapewnić 680 KM.

Audi RS7 – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz