Zdjęcia szpiegowskie

Volkswagen T-Roc Cabrio – nowe zdjęcia szpiegowskie

Jak widać Volkswagen T-Roc bez stałego dachu nie boi się zimy.

Jak widać Volkswagen T-Roc bez stałego dachu nie boi się zimy.

Pierwsze zdjęcia szpiegowskie Volkswagena T-Roc Cabrio mieliśmy okazję zobaczyć w październiku zeszłego roku. Od tamtego momentu jak widać niemiecka marka nie porzuciła projektu, ponieważ samochód został przyłapany po raz kolejny na zakamuflowanych testach, tym razem w zimowej scenerii.

Auto stać się ma pierwszym kabrioletem VW bazującym na crossoverze. Pojazd z uwagi na brak stałego dachu oczywiście otrzyma szereg niezbędnych zmian. Patrząc na zdjęcia widzimy, że sylwetka samochodu została skrócona. Składany dach jest płócienny i chować się będzie w wyraźnie podwyższoną półkę bagażnika za nim. Pomimo zmienionego tyłu, wydaje się, że światła nie otrzymają innego kształtu w porównaniu podstawowej wersji maszyny. Co ważne, auto otrzyma tylko jedną parę drzwi, które zostały nieco wydłużone aby ułatwić wsiadanie pasażerom na tylną kanapę.

Niestety nie mamy żadnej fotografii która pokazywałaby wnętrze samochodu. W środku z pewnością spokojnie pomieszczą się cztery osoby. Nie wiemy jednak jak dużo miejsca otrzymają osoby siedzące z tyłu, patrząc na zdjęcia możemy się nieco obawiać, że nie będzie go za dużo.

Pod maską znajdą się najprawdopodobniej te same silnik jakie umieszczone zostały w zwykłym Volkswagenie T-Roc. Auto trafi na linie montażowe w pierwszej połowie 2020 roku w zakładzie Osnabruck w Niemczech, gdzie produkowany był kiedyś Volkswagen Golf Kabriolet. Oficjalnej premiery będzie miała miejsce w tym roku.

Volkswagen T-Roc Cabrio – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Carscoops

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz