BMW zapowiada Serię 7 na kilka chwil przed premierą

Jeszcze dziś obędzie się światowa premiera nowej generacji BMW Serii 7.

Jeszcze dziś obędzie się światowa premiera nowej generacji BMW Serii 7.

Tworzenie ekscytującej atmosfery to nieodłączony element przed premierą nowego modelu. Producenci zawsze na kilka dni przed eventem publikują specjalne zdjęcia oraz krótkie materiały video. Tak samo jest w przypadku nowej generacji BMW Serii 7, którą po raz pierwszy zobaczymy już za kilka godzin.

Oczywiście po raz pierwszy oficjalnie. BMW zdaje się nie zwracać uwagi na fakt, że auto wyciekło już wielokrotnie. Na początku do sieci trafiły dwa zdjęcia z zamkniętej premiery, dzięki czemu mieliśmy okazję podziwiać model w dwóch wariantach wyposażenia, a następnie wyciekły
oficjalne zdjęcia z konfiguratora
.

Z przodu widzimy ogromne, charakterystyczne dla BMW nerki, które przez ostatni dzień stały się dużym pośmiewiskiem w sieci. Duże wydają się być także wloty powietrza niżej, po bokach zderzaka. Reflektory otrzymały nowy, mniejszy kształt i wzór ułożenia wiązki świateł w środku. Po boku, po całej długości auta ciągnie się ozdobna listwa.

Tylne światła LED otrzymały nowy wzór ułożenia. Zmiany dotknęły też końcówek wydechu, które przez zmianę kształtu, wydają się być teraz szerze. Zależnie od konfiguracji pojazdu widzimy większa bądź mniejsza ilość ozdobnych elementów, które występują dodatkowo w różnych kolorach.

Premiera nowego BMW Serii 7 odbędzie się jeszcze dziś, czyli 16 stycznia 2019 roku. Publiczna premiera powinna za to odbyć się podczas tegorocznej edycji Geneva Motor Show.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz