Moto Filmy

Zmodyfikowane Lamborghini rozświetliły Tokio podczas Gumball 3000

Gumball 3000 w tym roku zawitał do Japonii. Podczas nocnego przejazdu, drogi rozświetlało 20 poważnie zmodyfikowanych Lamborghini.

Gumball 3000 w tym roku zawitał do Japonii. Podczas nocnego przejazdu, drogi rozświetlało 20 poważnie zmodyfikowanych Lamborghini.

Japonia to zupełnie inny świat jeśli chodzi o modyfikowanie samochodów. Tutaj auta dosłownie wyrażają swojego właściciela, a na drogach można spotkać przeróżne twory. Wiele lat temu w bardzo dobry sposób kulturę japońskiego modyfikowania samochodów przedstawił film Szybcy i Wściekli: Tokyo Drift.

Dziś niewiele się zmieniło i wciąż na drogach możemy spotkać wyjątkowo obniżone samochody, auta z rurami wydechowymi ponad linię dachu, czy fanklub Toyoty Prius. Są też miłośnicy Lamborghini, którzy wyposażają swoje samochody w przeróżne oświetlanie – neony, oświetlenie komory silnika, drzwi, czy wnętrza. 20 właścicieli Aventadorów, Huracanów, Diablo oraz Murcielago przyjechało do centrum miasta przywitać ekipę Gumball 3000.

Na nagraniu możemy również dostrzec wyjątkową Hondę S660. Auto jest dostępne wyłącznie w Japonii i jest tak rzadko spotykane, że nawet Shmee nie potrafił go zidentyfikować.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz