The Grand Tour

Sebastian Vettel wystąpi w 3 sezonie The Grand Tour (video)

The Grand Tour nieustannie nagrywa nowe materiały do trzeciego sezonu. W jednym z nich pojawi się Mistrz F1 - Sebastian Vettel.

The Grand Tour nieustannie nagrywa nowe materiały do trzeciego sezonu. W jednym z nich pojawi się Mistrz F1 – Sebastian Vettel.

Richard Hammond i James May zostali niedawno przyłapani na kręceniu nowego materiału do trzeciego sezonu The Grand Tour. W okolicy Londynu można było spotkać ekipę The Grand Tour, która nagrywa materiał z wykorzystaniem prywatnych samochodów prezenterów – Hammonda Opla Kadett z 1963 roku (o imieniu”Oliver”), który można było w odcinku specjalnym Top Gear w Botswanie, a także najnowsze Ferrari należące do Maya, czyli 458 Speciale.

Jak widać na materiale video poniżej, Ferrari 458 Speciale był tematem rozmowy Sebastiana Vettela i James Maya. Richard w tym czasie przepychał swój samochód aby być jak najbardziej rozmowy.

Jeremy Clarkson nie był widziany w okolicy. Nie wiadomo, czy jeden z jego prywatnych samochodów pojawi się w końcowym materiale.

Hammond i May to nie tylko koledzy z planu Top Gear czy The Grand Tour. Prywatnie również są przyjaciółmi i spędzają wspólnie czas. Przed nagrywaniem materiału do nowego sezonu, byli widziani wspólnie jeżdżąc Ferrari 458 Speciale jeszcze przed montażem kamer i mikrofonów.

Data premiery trzeciego sezonu The Grand Tour nie została jeszcze oficjalnie ujawniona. Amazon poinformował jakiś czas temu, że będzie to jeszcze w 2018 roku, więc należy się spodziewać premiery w listopadzie lub grudniu. Prawdopodobnie zobaczymy 12 odcinków oraz 1 specjalny.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz