Spójrzcie na to niesamowite BMW 730Li w kolorze Ruby Black Metallic

Do dobrze nam znanego salonu BMW w Abu Dhabi trafił właśnie nowy, ponadprzeciętny pojazd, gotowy do zakupienia przez jednego z szejków.

Do dobrze nam znanego salonu BMW w Abu Dhabi trafił właśnie nowy, ponadprzeciętny pojazd, gotowy do zakupienia przez jednego z szejków.

Na przykładzie tej Alpiny B4 S czy tego BMW M760Li Individual widzieliśmy już, że najlepsze indywidualne kąski z fabryki BMW trafiają prosto do salonu marki w Abu Dhabi. Dealer może pochwalić się naprawdę dużą kolekcja niesamowitych aut z Bawarii, które przeznaczone są do bezpośredniej sprzedaży dla bogatych szejków. W przypadku tego BMW 730Li, nie jest wcale inaczej.

Najbardziej charakterystycznym aspektem pojazdu jest jego niesamowity kolor Ruby Black Metallic. Oprócz tego, dodany został przedni i tylny spojler, a grill w kształcie dwóch nerek pochodzi z pakietu BMW M. Uwagę przyciągają także ogromne, 21-calowe felgi. W środku zastosowane zostało obszycie z czerwonej skóry które znalazło się na fotelach, desce rozdzielczej, boku drzwi i środkowym tunelu. Tak jak w poprzednich samochodach trafiających do tego salonu, z tyłu znalazły się duże ekrany, zapewniające rozrywkę pasażerom podczas drogi.

Pod maską tego cuda znalazła się turbodoładowana jednostka o pojemności 2 litrów, generująca moc 255 KM i 400 Nm. Nie jest to specjalnie imponujący silnik, sporo osób może pochwalić się takim, w swoim pewnie o wiele tańszym samochodzie, jednak pozwala on na przyspieszenie do 100 km/h w 6,3 sekundy. Średnie spalanie wynosi za to około 6,2 litrów na 100 km, co, nie ukrywajmy, jest bardzo dobrym wynikiem.

Niestety nie otrzymaliśmy żadnej informacji dotyczącej ceny tego BMW, jednak jest ona z pewnością wysoka. Nie stanowić to będzie na pewno większej przeszkody dla jakiegoś szejka.

BMW 730Li w kolorze Ruby Black Metallic

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz