Czy to zdjęcia oznacza, że ruszyły zdjęcia do 3 sezonu The Grand Tour?

Czyż byśmy mieli okazję zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu 3 sezonu The Grand Tour?

Czyż byśmy mieli okazję zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu 3 sezonu The Grand Tour?

Nowy sezon The Grand Tour właśnie jest emitowany w Amazon Prime i zdobywa bardzo dobre recenzje. Najwyraźniej producenci nie zamierzają spocząć na laurach i rozpoczęli nagrywanie kolejnego sezonu.

W internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające Richarda Hammonda za kierownicą mocno zmodyfikowanego Chevroleta 3500. W samochodzie znalazł się sprzęt filmowy – kamery, mikrofon oraz dodatkowe oświetlenie.

Rozpoczęcia nagrywania pierwszych materiałów do nowego sezonu w trakcie emisji 2 sezonu jest wielce prawdopodobne mając na uwadze sytuację sprzed roku. Materiał w Dubaju, który mieliśmy okazję oglądać w 5 odcinku nowej serii, został nagrany w trakcie emisji 1 sezonu, tuż po zakończeniu nagrywania ujęć z publicznością do ostatniego odcinka.

To, że 3 sezon jest w trakcie realizacji, możemy również wyczytać z postów Jeremy’iego Clarksona na Instagramie. 3 dni temu poinformował, że jest aktualnie w Kolumbii, a kilka godzin później opublikował zdjęcie Andy’egio Wilmana z podpisem „Nasz producent dotarł”. Wczoraj mogliśmy również zobaczyć zdjęcie z samolotu transportowego Kolumbijskich Sił Powietrznych z podziękowaniem od The Grand Tour za pomoc.

Łączy się w całość? Zapraszamy do sekcji komentarzy poniżej.

© CarTests 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania bez pisemnej zgody.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz