Czy nadchodzący Mercedes Klasy A będzie wyglądał właśnie tak?

Wygląd nowego Mercedesa Klasy A to aktualnie jedna z największych zagadek motoryzacyjnych. Japoński portal Response podjął się zadania zobrazowania wyglądu auta bez kamulfażu.

Wygląd nowego Mercedesa Klasy A to aktualnie jedna z największych zagadek motoryzacyjnych. Japoński portal Response podjął się zadania zobrazowania wyglądu auta bez kamulfażu.

Nadchodzący Mercedes Klasy A jest samochodem o którym aktualnie jest niezwykle głośno w internecie, głównie za sprawą jego często pojawiających się jego zdjęć szpiegowskich. Nic więc dziwnego, że jego wygląd stał sie już tematem wielu dyskusji oraz przypuszczeń w siecii. Pewien Japoński portal postanowił nawet stworzyć grafikę prezentującą potencjalny wygląd auta.

Chociaż rzeczywisty samochód pokrywany jest przez markę ogromną ilością kamuflażu, to pomimo tego, możemy zobaczyć w pojeździe liczne inspiracje zaprezentowanym w kwietniu Mercedesem Concept A Sedan. Mowa tutaj o przede wszystkim o przednich i tylnych światłach LED o ostrym, podłużnym kształcie.

Oprócz tych zapożyczeń, Japończycy w swojej wizji, kierowali się wyglądem niedawno przedstawionego Mercesesa CLS trzeciej generacji. Do tego trzeba dodać inspirację niektórymi elementami Conceptu EQA, jednak w tym przypadku podobieństwa są naprawdę niewielkie.

Przedstawiona wizja najnowszego pojazdu niemieckiej marki z pewnością nie spodoba się każdemu, jednak nie można odmówić twórcą dobrze wykonanej pracy. Aby zobaczyć jak samochód będzie wyglądać w rzeczywistości na drogach, będziemy musieli jeszcze troche poczekać. W niedługim czasie powinniśny spodziewać sie jeszcze przyjrzeć najpewniej kolejnym zdjęcią szpiegowskim, być może z mniejszą ilością kamuflażu, czy nawet i bez niego.

Nowy Mercedes Klasy A – wizja od Response

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz