Najbrzydszy na świecie Ford Mustang dostępny do kupienia

Oto mutacja Forda Mustanga z Lotusem Elise i Cadillakiem z 1989 roku. Ktoś chętny na zakup za jedyne sześć tysięcy dolarów?

Oto mutacja Forda Mustanga z Lotusem Elise i Cadillakiem z 1989 roku. Ktoś chętny na zakup za jedyne sześć tysięcy dolarów?

Ford Mustang to legenda amerykańskiej motoryzacji. To samochód wskazywany przez dzieci palcem na ulicy oraz stały bywalec naszych marzeń i pragnień. To auto którego nie można pomylić z żadnym innym, pojazd który swoim charakterystycznym wyglądem przyćmiewa niegodnych konkurentów. Umówmy się jednak – maszyna jaką widzicie to dalej Mustang, jednak z pewnością nie jest on ucieleśnieniem jakichkolwiek ideałów motoryzacyjnych.

Twór ze zdjęć pierwotnie był niewinnym Fordem Mustangiem V6 z 2007 roku, jednak jego wygląd został brutalnie zbeszczeszczony przez kogoś niezrównoważonego psychicznie. Nadwozie wykonane zostało ręcznie poza drzwiami, dachem oraz klapą bagażnika. Przednie światła pochodzą z Lotusa Elise z 2008 roku, a tylne od Cadilaca z 1989 roku.

Samochód już raz trafił na sprzedaż w 2013 roku, za cenę 32,500 dolarów, a więc około 110 tysięcy złotych. Teraz, po czterech latach dostępny jest już do zakupienia za jedyne 6 tysięcy dolców, czyli jakieś 20 tysięcy złotych. Ktoś zdecyduje się przygarnąć tego potwora do swojego garażu?

Niecodzienny Ford Mustang na sprzedaż

 

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz