Supersamochody

Fabrycznie nowe Ferrari LaFerrari Aperta na sprzedaż

Ferrari LaFerrari Aperta to prawdziwy rarytas na rynku supersamochodów. U pewnego dealera na bliskim wschodzie, pojawiła się właśnie oferta kupna praktycznie fabrycznie nowego modelu, w dodatkowo rzadko spotykanym białym kolorze.

Ferrari LaFerrari Aperta to prawdziwy rarytas na rynku supersamochodów. U pewnego dealera na bliskim wschodzie, pojawiła się właśnie oferta kupna praktycznie fabrycznie nowego modelu, w dodatkowo rzadko spotykanym białym kolorze.

Posiadanie w swoim garażu samochodu od Ferrari to zaszczyt na jaki pozwolić sobie mogą tylko najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie. Wszystko za sprawą wysokiej pozycji marki oraz ich surowej polityki dotyczącej wyboru swoich klientów. Nic więc dziwnego, że dumnych kierowców samochodów ze znaczkiem skaczącego konia jest tak mało. Jeżeli jednak w waszym garażu znalazło się Ferrari LaFerrari Aperta, jedno jest pewne – jesteście niezwykle wysoko postawionymi osobami oraz najpewniej długoletnim i zaufanym klientem włoskiej firmy.

LaFerrari Aperta wyprodukowane zostało w ilości jedynie 210 egzemplarzy, przez co przesiew zainteresowanych kupnem pojazdu był niezwykle ogromny. Mimo tego, jeden ze szczęśliwych posiadaczy samochodu postanowił i tak sprzedać swoje Ferrari, w celu zrobienia na nim dobrego biznesu. Egzemplarz w rzadko spotykanym dla marki białym kolorze, trafił do dealera luksusowych pojazdów Seven Car Lounge w Rijad – stolicy Arabii Saudyjskie. Na liczniku auta widnieją jedynie 62 mile, a więc jest to praktycznie fabrycznie nowy samochód.

Przypomnijmy, że pod maską LaFerrari znajduje się 6,2-litrowa jednostka V12 generująca niesamowitą moc 800 koni mechanicznych oraz silnik elektryczny „dokładający” dodatkowe 163 konie. Napęd przekazywany jest na tylną oś za pośrednictwem siedmio-biegowej, automatycznej skrzyni z podwójnym sprzęgłem. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi nieco poniżej 3 sekund, od 0 do 200 km/h około 7 sekund, a prędkość maksymalna to jedynie 350 km/h.

Na stronie dealera nie widzimy konkretniej ceny auta, aby ją poznać musimy osobiście skontaktować się z obsługą. Koszt nowego pojazdu z salonu pierwotnie wynosił ponad 6 milionów dolarów, jednak ten model dostępny jest z pewnością za odpowiednio większą ilość pieniędzy.

Białe Ferrari LaFerrari Aperta na sprzedaż

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz