Znamy pierwsze dane techniczne BMW X7

Do internetu wypłynęły właśnie pierwsze dane techniczne, nowego, luksusowego SUV-a od BMW.

Do internetu wypłynęły właśnie pierwsze dane techniczne, nowego, luksusowego SUV-a od BMW.

Trzy dni temu zachwycaliśmy się tym, że BMW pokazało pierwsze, przed-produkcyjne modele BMW X7. Teraz, mamy przyjemność donieść, że w internecie pojawiły się dosyć szczegółowe dane techniczne aut, którym mieliśmy okazję wtedy się przyjrzeć.

Dokładna nazwa zaprezentowanych modeli to xDrive50i, kierowane na rynek amerykański. Pod maską znalazły się 4,4-litrowe jednostki V8 biturbo, generujące 456 koni mechanicznych. Moc przekazywana jest najpewniej przez 8-biegową, automatyczną skrzynię na obie osie pojazdu. Samochody, zanim pokryte zostały kamuflażem, pomalowane zostały na kolor Alpine White.

Masywne, 22-calowe koła pochodzą z pakietu off-roadowego, podobnie jak sportowy dyferencjał z pakietu BMW M. W środku umieszczone zostały m.in 5-strefowy, automatyczny system klimatyzacji, wyświetlacz head-up, system udźwiękowienia Harman-Kardon oraz panoramiczny szyberdach. Fotele kierowcy i pasażera obszyte zostały połączeniem najwyższej jakości skóry z Alcantrą.

Zgodnie z zapowiedzią marki o niezwykle luksusowym standardzie X7, możemy się spodziewać, że ogólna liczba dodatków możliwych do wykupienia jest naprawdę ogromna.

Pierwsze sztuki BMW X7 trafią do swoich właścicieli dopiero na końcu przyszłego roku, samo auto przejść musi jeszcze szereg ostatnich testów, które potwierdzą, czy wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

Przed-produkcyjne modele BMW X7 w fabryce w Spartanburg

Wyciek danych technicznych przed-produkcyjnych BMW X7

 

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz