Zdjęcia szpiegowskie

2019 Chevrolet Corvette ZR1 w wersji roadster

Niezawodny grafik X-Tomi Design postanowił pokazać nam jak nowo zaprezentowany Chevrolet Corvette ZR1 wyglądałby w wersji bez dachu.

Niezawodny grafik X-Tomi Design postanowił pokazać nam jak nowo zaprezentowany Chevrolet Corvette ZR1 wyglądałby w wersji bez dachu.

Ostatnimi czasy w mediach motoryzacyjnych niezwykle popularnym tematem stała się zaprezentowana niedawno nowa Corvette ZR1. Samochód urzeka nie tylko niezwykle agresywnym wyglądem, ale także niesamowicie mocną jednostką napędową pod maską. Trudno więc się zdziwić, że auto praktycznie z miejsca wkupiło się w łaski ogromnej rzeszy fanów supersamochodów i rozpaliło ich wyobraźnię. Wynikiem tego są rodzące się już szeroko wizualizacje pojazdu, wśród których znalazła się Corvette ZR1 w wersji roadster od X-Tomi Design.

Zaprezentowany samochód niewiele różni się od swojego pierwowzoru. Dalej widzimy ten sam rzucający się w oczy przód, niską sylwetkę, oraz duży spojler z tyłu, tym razem oczywiście jednak z wyłączeniem dachu.

Co ważne – jest to wizualizacja, która stanie się rzeczywistością, ponieważ ZR1 w cabrio już powstaje. Mieliśmy okazję przyjrzeć się zdjęciom szpiegowskim które to potwierdzają. Zakamuflowany samochód niewiele różnił się od znanej nam już wersji, zmianie uległy jedynie felgi – Tym razem chromowane, oraz mniejszy, tylny spojler. Kiedy auto trafi oficjalnie na nasze drogi jeszcze nie wiemy, jednak ogłoszenia tej informacji powinniśmy spodziewać raczej za niedługi czas.

Przypomnijmy, że za napęd w nowym Corvette ZR1 odpowiada 6,2-litrowa jednostka V8 generująca moc 755 koni mechanicznych oraz 715 Nm. Silnik posiada podwójny wtrysk paliwa oraz może zostać dołączony do 7-biegowej skrzyni manualnej lub 8-biegowej automatycznej. Prędkość maksymalna wynosi 338 km/h, jednak jazda z otwartym dachem, jest wtedy raczej niezalecana. Może grozić np. przysłowiowym urwaniem głowy.

2019 Chevrolet Corvette ZR1 Roadster – wizualizacja

2020 Chevrolet Corvette ZR1 Roadster – zdjęcia szpiegowskie

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz