Supersamochody

Lamborghini wyprodukowało 9000 Huracanów i 7000 Aventadorów

Włoska marka ma kolejne powody do świętowania - z ich taśm produkcyjnych zjechał właśnie 9-tysięczny Huracan i 7-tysięczny Aventador.

Włoska marka ma kolejne powody do świętowania – z ich taśm produkcyjnych zjechał właśnie 9-tysięczny Huracan i 7-tysięczny Aventador.

Na początku czerwca informowaliśmy, o wyprodukowaniu Huracana numer 8,000, zachwalając przy okazji aktualny rozwój marki i ich podbój rynku supersamochodów. Teraz po nie tak długim czasie, możemy napisać o kolejnym powodzie Lamborghini do świętowania – z ich taśmy produkcyjnych zjechały właśnie Aventador numer 7,000 oraz Huracan numer 9,000.

Firma, produkuje aktualnie najwięcej pojazdów w całej swojej historii, co zdążyło już się przełożyć na rozbudowanie głównej fabryki marki, oraz ogromne zwiększenie sprzedaży. Pomimo tego, trzeba znaczyć, że ich pojazdy, to ciągle najwyższa półka, a jakość wykonania dalej jest powalająca.

Lamborghini przygotowuje się w tym czasie także prężnie do przywitania nowego modelu – Urusa, który swoją popularnością ma szybko przebić aktualnie dostępne modele. Pojazd dzięki większej ilości miejsca w środku oraz niesamowicie mocnemu silnikowi ma przyciągać do siebie głównie bogate, duże rodziny. Wiara, że Urus okaże się hitem, jest tak ogromna, że firma otworzyła nawet 2 nowe salony w Ameryce Północne, aby przygotować się na jego zamówienia i sprzedaż.

Na pamiątkowym zdjęciu poniżej, możecie zobaczyć omawiane samochody – Aventador S Roadster w lakierze Grigio Adamas, który trafi do klienta ze Stanów Zjednoczonych, oraz Huracan Performante w Blue Nethuns, zakupiony przez interesanta z Dubaju.

7-tysięczny Aventador i 9-tysięczny Huracan

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz