Supersamochody

Ferrari GTC4Lusso przyłapany podczas kręcenie klipu promocyjnego

Kilka dni temu Ferrari ujawniło GTC4Lusso, następcę modelu FF. Teraz model został pierwszy raz został przyłapany na drogach podczas kręcenia

Kilka dni temu Ferrari ujawniło GTC4Lusso, następcę modelu FF. Teraz model został pierwszy raz został przyłapany na drogach podczas kręcenia klipu promocyjnego.

Względem poprzednika, model został całkowicie przeprojektowany. Z przodu znalazły się nowe lampy, projektowany został zderzak w stylu podobnym do F12tdf, a maska otrzymała bardziej wyraźne przetłoczenie. Z boku auto otrzymało nowe wyloty powietrza, a linia boczna jest mocno podkreślona.

Z tyłu mamy najbardziej rzucają się w oczy podwójne lampy, zamiast pojedynczych znanych z FF. Oprócz tego wszystkie przetłoczenia zostały mocniej zaakcentowane, a tylny zderzak ma teraz nowy dyfuzor. Nowością jest również dodatkowe światło stopu umieszczone tuż na logiem Ferrari.

Jeśli chodzi o napęd to sercem jest znane 6,2-litrowe V12. Zostało ono jednak zmodyfikowane i teraz generuje 680 KM oraz 697 Nm. Dodatkowe 29 KM i 14 Nm przełożyły się na lepszy czas przyspieszenia o 0,3 sekundy i teraz wynosi to tylko 3,4 sekundy. Prędkość maksymalna pozostała bez zmian i wynosi 335 km/h.

Samochód zobaczymy podczas marcowych targów w Genewie.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz