Honda MSX125 w wersji 2016

Honda Motor Europe ma zaszczyt zaprezentowad całkowicie nową sylwetkę „małego, ulicznego wojownika”, popularnego modelu MSX125. Model MSX125 kontynuuje długą tradycję

Honda Motor Europe ma zaszczyt zaprezentowad całkowicie nową sylwetkę „małego, ulicznego wojownika”, popularnego modelu MSX125.

Model MSX125 kontynuuje długą tradycję Hondy w tworzeniu zabawnych, małych i atrakcyjnych motocykli, która rozpoczęła się wraz z wypuszczeniem na rynek oryginalnego modelu Money w 1963 roku, a następnie była kontynuowana poprzez modele Dax oraz Ape.

Od chwili wypuszczenia na rynek w 1963 roku, model MSX 125 uzyskał ogólnoświatową popularnośd, która potwierdziła dotychczasowa sprzedaż na poziomie 300 tysięcy egzemplarzy. Jego niezwykle ekonomiczny silnik chłodzony powietrzem o pojemności 125 cm3, ekscentryczny wygląd oraz poręczne prowadzenie przyciągnęły posiadaczy prawa jazdy kategorii A1 , szukających ekonomicznego środka transportu kierowców dojeżdżających do miasta, właścicieli pojazdów campingowych i innych kierowców, którzy na motocyklu jeżdżą w celach rekreacyjnych. Zyskał także dodatkową popularnośd jako doskonały motocykl rozbiegowy dla zespołów wyścigowych.

Na sezon 2016 gruntownie przeprojektowano aktualną wersję MSX125, nadając mu ostrzejszą sylwetkę i znacznie więcej charakteru „małego, ulicznego wojownika”. Nowy bak paliwa i panele boczne są doskonale zintegrowane aby stworzyd wrażenie jeszcze ostrzejszych krawędzi co sprawia, że motocykl wydaje się jeszcze bardziej unikalny. Na nowo rozmieszczono także reflektory wykonane w technologii LED – rozwiązanie to sprawia, że maszyna wydaje się jeszcze nowocześniejsza. Kompaktowych rozmiarów uniesiony do góry tył motocykla również wyposażono w reflektor wykonany w technologii LED. Podwyższono także siedzenie kierowcy , a także dodano krótki, podwieszony wydech, który również zmienia całościową sylwetkę pojazdu.

Zabawny, łatwy w prowadzeniu, łatwy do skonfigurowania, a teraz także znacznie bardziej charakterystyczny – zmodernizowany MSX 125 będzie dostępny u dealerów Hondy w całej Europie od wiosny 2016.

Źródło: Honda, informacja Mototarget.pl

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz